İnternet üzerinden artık bir çok kadınla görüşebiliyor ve tanışabiliyorsunuz. Belli zamanlar eşliğinde artık farklı duygular ve tutkuların bir arada olduğu bu sanatkar dünya da artık belli yaşlar aralığında hayat kadınları var. Bende bu hayat kadınları ile çok güzel günler geçiriyorum. Özellikle Ankara gibi bir şehirde yaşıyorsanız Hilmi Tunalı civarında canı yarrak çeken bir çok kadın var. Değerlendirmelisiniz. Her istikametten kendini korurdu benden fakat yalnızca elini tutabilirdim.Bir gün dairede otururken mesaj geldi beni çağırdı dairelerine kimse yok gel diye şaşırmıştım fakat gittim gittim ki ne görüyüm kapıda gecelikle beni bekliyor evleri 5. kat içeri girdim Derhal yapıştım dudaklarına oda elini sikime attı sıkıyordu erden misin diye sordum evet diye konuştu bende kadınım olacak mısın dedim her şeyimle seninim deyince kendimden geçtim ve annesinin Döşek odasına geçtik çırılçıplak soydum oda beni soydu çok acemiydi hiç bir şey bilmiyordu bende ağzına sakso çekmesi için yalan yanlış bir şeyler yapıyordu.

Arada ısırıyordu fakat bu beni çok zevke getiriyordu. Sonra içeriden 1 bardak likid yağ getirdim yanımıza koydum bende o arada onun amını yalamaya başladım çok değişiklik sesler çıkarıyordu ilk Evvel götten yapmayı denedik çok zorlanıyorum yapamam diye konuştu bekaretini bozmaya geldi Dizi biraz henüz yaladım ve dayamaya başladım yastıkları ısırıyor kendinden geçiyordu Aniden üstüme aldım ve oturttum sikimin üstüne bağıra bağıra bir çözüm, durum oldu fakat kanlar gelmeye başladı.

Biraz içinde durduktan sonra kucağıma alıp banyoya götürdüm orada yıkanıp tekrar odaya geldik ve başladık bu sefer henüz istekli gözüküyordu 3 posta amdan verdikten sonra götümü de dağıt diye konuştu ve bu sefer götünü de kanattım götüne de 1 posta attıktan sonra yorulduk ikimizde yatağa uzandık göğüslerini yalıyordum oda kocamsın çocuk istiyorum filan diye konuştu ben baktım bu bokunu çıkarıyor giyinip ayrıldım oradan bir henüz hiç aramadım çok tehdit etti fakat bir bok yiyemedi en nihayetinde şimdi evlenmiş 1 de çocuğu varmış.